Drodzy Przyjaciele

Fundacja Pomocy Przedszkolom Waldorfskim jest organizacją pożytku publicznego. Od 29 lat w budynku Fundacji w Bielsku-Białej mieści się nasze Przedszkole Waldorfskie, tym samym realizuje ona swój główny cel statutowy: propagowanie i pielęgnowanie zdrowego życia i rozwoju wewnętrznego dzieci w wieku przedszkolnym.

Piękna, stara willa z niedużym ogrodem przy ul. Grunwaldzkiej 3 w Bielsku-Białej jest od lat miejscem spotkań wychowawców, rodziców i sympatyków.
Na co dzień budynek wypełniony jest gwarem dzieci, zapachem chleba, spokojem i radością, dorośli uczą się tu cierpliwości, a dzieci życia przez własne doświadczenie.

Wspólnie wzrastamy i rozwijamy się

Przekazując 1% podatku pomagacie w modernizacji i remoncie budynku, urządzeniu ogrodu, wbudowujecie swoją "cegiełkę" w to miejsce. Dziękujemy!

Jak przekazać 1% podatku dla OPP: http://pozytek.ngo.pl/x/30000

Dane potrzebne do wypełnienia wniosku:

• Nazwa OPP: Fundacja Pomocy Przedszkolom Waldorfskim
  • Numer KRS: 0000075571
  • Cel szczegółowy: na rzecz Przedszkola Waldorfskiego
  • Nr konta: 74 1240 6449 1111 0000 5278 4499  [Bank Pekao SA o/Bielsko-Biała]

Fundacja Pomocy Przedszkolom Waldorfskim

Fundacja Pomocy
Przedszkolom Waldorfskim

Propagowanie i pielęgnowanie zdrowego życia i rozwoju wewnętrznego dzieci w wieku przedszkolnym.